Zavolejte nám: +420 602 887 049
Ryby Duda
More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 08, 2013!

O nás

Jsme soukromé rybářství zabývající se chovem širokého sortimentu okrasných ryb, tzv. biotopových ryb, ryb určených ke konzumaci, ryb určených k nasazení a ryb nástražních.

Rybářství je od svého založení z dob "sametové revoluce" rozvíjející se a prosperující firmou se stabilní výrobní základnou a fungující jako firma rodinná.

Produkce

Obhospodařujeme přes 50 rybníků vlastních i pronajatých ve čtyřech okresech jihočeského kraje. Kromě chovu v rybnících provádíme též chov těchto ryb v sádkách, bazénech a akváriích.

Zázemí tvoří i sádky, expediční skleník, líheň a rybárna.

Ryby dodáváme celoročně velkoodběratelům a maloodběratelům v České republice i v zahraničí.

Neprovádíme žádné dovozy ryb, vše je naše produkce.

Výtěr vlastních generačních ryb probíhá především uměle ve vlastních líhních a pro doplnění sortimentu je malá část plůdku dokoupena od jiných chovatelů. Naopak přebytky vlastního váčkového plůdku okrasných i jiných ryb jsou odprodány.

Tohle jsme my!

PAVEL DUDA

zakladatel rybářského rodu

Ing. PAVEL DUDA

zakladatel firmy

Bc. PAVEL DUDA

pokračovatel rybářského rodu

... a celá fischparta.

Publicita projektů z OP Rybářství

Číslo projektu: CZ.10.2.102/2.2/1.0/18_013/0000714

Název projektu: Pořízení vozidla do rybářství

Cíl projektu: Zachování udržitelné produkce ryb z tradiční akvakultury

Výsledek projektu: Pořízené vybavení (nákladní automobil, čerpadlo, vzduchovací turbína, přepravní bedny, skluz, vatky, odchovné bazény a motorové pily), bude i po skončení projektu dále sloužit žadateli při výlovech, transportu ryb, udržování rybníka, krmení ryb a dalších prací při provozu rybničního hospodářství.